Hispaniola.cz
Dovolená v Dominikánské republice,
last minute zájezdy a tipy pro vás

Last minute

zájezdy pro letošní rok

Letenky

nabídka levných letenek

Dovolená v Dominikánské republice

Hledání zájezdů


Chcete tip na koupání? Koukněte na náš přehled pláží na ostrově.


Kde získat další informace?

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Okouzlující replika hodinek Rolex od Lebrona Jamese


Lebron James je považován za jednoho z nejlepších basketbalových hráčů vůbec a časopis Forbes byl zvolen jedním z nejvlivnějších sportovců. Jeho ceny, uznání a hra jsou legendami, a proto je přirozené, že mnozí věří, že si LeBron James právem vysloužil přezdívku „King James“. Ačkoli je známý ambasador značky Audemars Piguet, LeBron James je také fanouškem Rolexu, jak je vidět na jeho volbě v zápěstí. Jelikož se sezóna NBA chýlí ke konci a LeBron Jame se chystá na své deváté finále NBA, podíváme se na jeho tři nejlepší zlaté rolexky: Day-Date II, Yacht-Master II a Sky-Dweller.

repliky hodinek rolex

Když slavili vítězství v Clevelandu, slavili ve velkém, když LeBron James a Cleveland Cavaliers vyhráli mistrovství NBA 2016. A na zápěstí LeBrona Jame byl velmi nápadný Rolex Day-Date II ze žlutého zlata. Replika Day-Date II byla aktualizovanou verzí Rolexu jejich klasických falešných hodinek President s velkým pouzdrem. Day-Date II měří 41 mm a ne 36 mm a je skvělou volbou pro ty, kdo hledají větší luxusní šaty. Přestože je Day-Date II nyní ukončen, stále jde o velmi populární model hodinek. LeBron James 'Day-Date II má černý ciferník, římské číslice a skládanou lunetu. Je to vlastně klasická konfigurace pro nejprestižnější hodinky Rolex.

Se 44 ​​mm jsou Yacht-Master II v současnosti největší repliky hodinek Rolex dostupné v katalogu značky. Yacht-Master II, který debutuje v roce 2020, je také komplexní a vybavený časovačem regaty. Odvážné hodinky-zejména ve žlutém zlatě-Yacht-Master II se dodává s jasně modrou keramickou obrubou Cerachrom. Luneta, přezdívaná bezel Ring, navíc ovládá část automatického mechanického pohybu uvnitř a reguluje časovač regaty. Existují čtyři verze oceli Yacht-Master II, žluté zlato, bílé zlato a titan, a ocel a růžové zlato-a volbou LeBrona Jamese je 18k žluté zlato.

Před několika lety repliky hodinek rolex vydal Sky-Dweller, což z něj činí nejnovější kolekci značky. Kromě toho je to také jeden z nejpropracovanějších v řadě Rolex. Jeho komplexnost a zlatá konstrukce z něj činí jeden z nejlevnějších. Skříň Sky-Dweller Rolex je 42 mm a je v ní umístěn strojek Rolex Caliber 9001. Automatický mechanický strojek hodinek přináší řadu komplikací. Kromě středové hodinové, minutové a sekundové ručičky je zde také 24hodinový displej, okamžitý roční kalendář a zobrazení měsíce. Repliky hodinek Sky-Dweller se prodávají s 18k bílým, růžovým a žlutým zlatem. Kromě toho existují různé možnosti vytáčení a výběr mezi kovovými náramky nebo koženými řemínky.


Počasí| Last minute dovolená | Levné letenky| Santo Domingo | Cabarete | El Pomier | Jarabacoa | Pláže | Samaná | Sosúa | El Cortecito | Punta Cana | Boca Chica | Juan Dolio

Vydejte se na svou letní dovolenou do karibského ráje, zamiřte na ostrov Hispaniola, do Dominikánské republiky.

©2021 Pláže na koupání v Dominikánské republice